Waar: KunstWerkt, Art Centre Schiedam, Lange Nieuwstraat 191
Wanneer:
-FEESTBEEST tentoonstelling: 6 t/m 30 mrt in KunstWerkt
-WALVIS (Joep van Lieshout) Park De Plantage: mrt t/m sep
Hoe laat: Expo in KunstWerkt: Do t/m zo van 13 - 17 u
Toegang gratis
Check de website
KunstWerkt presenteert van 6 tot en met 30 maart de tentoonstelling FEESTBEEST. Een kleurrijk en feestelijk evenement waarin tien kunstenaars met hun unieke visie het ultieme feest van 750 jaar stad in beeld brengen.
Met als kers op de taart: de WALVIS van Joep van Lieshout!

FEESTBEEST | De Walvis van Joep van Lieshout
De WALVIS is een eerbetoon aan de kracht van de natuur, menselijke technologie en de complexe relatie tussen beide. Met verwijzingen naar Moby Dick, het iconische verhaal van strijd tussen mens en natuur, herinnert dit kunstwerk ons eraan dat de natuur niet zomaar te temmen is.
Deze majestueuze stalen reus, die op het land rust als een vangst van weleer, herinnert ook aan de walvisvaart van vroeger – maar nu in de context van behoud en respect. FEESTBEEST: vier het mee!
Over Stichting KunstWerkt
Sinds 1991 verenigt KunstWerkt een grote groep kunstenaars uit Schiedam en omgeving. Momenteel bestaat het kunstenaarscollectief uit 60 deelnemers, met een grote verscheidenheid aan uitingsvormen, stijlen en technieken.
De stichting organiseert jaarlijks een tiental tentoonstellingen en daaraan gerelateerde activiteiten.
De expositieruimte in het voormalige postkantoor aan de Lange Nieuwstraat is een ontmoetingsplaats om ideeën en inspiratie te delen en fungeert ook als een brug van kunstenaar naar publiek.